Úspěšný fotbalový týden žáků druhého stupně

Úspěšný fotbalový týden žáků druhého stupně

22.9. a 23.9. jsme reprezentovali školu na turnajích v malém fotbale ve dvou věkových kategoriích. V obou kategoriích jsme dopadli úspěšně a postoupili do finále.

Ve čtvrtek 22.9. se utkala mladší kategorie (6.-7. třídy) se základními školami v Praze 4. Bez jediné porážky prošli naši kluci turnajem a z prvního místa v tabulce postoupili do finálového turnaje, který se bude konat 6.10. opět na fotbalovém hřišti Tempa Praha.

O den později 23.9. přišla na řadu starší kategorie (8.-9. třídy). Utkání byla napínavější a do poslední chvíle nebylo jisté, jestli do finále postoupíme. Kluci ale bojovali statečně a posledím utkáním si postup vybojovali. Na finálový turnaj tedy pojedou o den později než mladší tým a to 7.10. opět na Tempo.

Za mladší kategorii nás reprezentoval Filip Jakoubek, Sayfaldin Abushama, Patrik Čiko, Dominik Dvořák, Denis Goloviský, Marek Malecha, Tobiáš Klas, Marek Kouba, Matěj Růžička, Maxim Semerád a Alex Brenn.

Za starší kategorii Marco Blín, Matyáš Genzer, Filip Svocák, Jakub Ron, Filip Kadlec, Matyáš Hrášek, Jan Troníček, Matěj Pašek, Filip Kábrt a Martin Hampl.

Klukům děkujeme za skvělé výsledky a držíme palce do dalšího kola.

 

Související články

Aktuality
Fotogalerie