Poděkování za školní rok 2021/2022

Datum 3.7.2022
Poděkování za školní rok 2021/2022

Milí žáci a rodiče,

ani tento rok nebyl nic lehkého. Po předchozím plně epidemiologickém roku jej vystřídal rok válečný. Jedna extrémní situace, střídá druhou a je zcela v pořádku, že nám někdy nebylo dobře, že se nám někdy něco nedařilo, a že někdy něco prostě nešlo.

Chceme Vám všem moc poděkovat, za to, jak jsme to společně zvládli. Sedmý ročník se říká, že je nejtěžším stupínkem v pomyslné pyramidě druhého stupně, zažili jsme si podle toho spoustu náročných chvil, ale všechny je převálcují ty krásné zážitky, kterých bylo s vámi mnohem mnohem více.

Děkujeme vám, našim superhrdinkám a superhrdinům za to, jak jste to zvládli, děkujeme moc vašim rodičům, kteří vás celý rok podporovali a budeme se těšit v září na viděnou, tentokrát již s osmáky!

Mějte se všichni moc fajn, dávejte na sebe o prázdninách pozor, náležitě si je užijte a ahoj v osmičce!

Vaši tříďasové - Kateřina Círová, Barbora Hronková a Ondřej Nejedlý.