ŠkolaOnLine

Publikoval Radek Ivanov
Datum 2.6.2023

Důležité odkazy pro práci se systémem ŠkolaOnLine:

Často kladené dotazy:

Otázka: Zapomněl jsem heslo nebo uživatelské jméno pro přihlášení do systému, co mám dělat?

Odpověď: Napište zprávu na adresu it@zskunratice.cz a do textu uveďte že vám nefungují přihlašovací údaje. Pozor, vždy zprávu odesílejte z emailu, který je u nás ve škole registrovaný, jinak si nemůžeme ověřit o koho se jedná!

Otázka: Dostal jsem vytištěné informace pro registraci zákonného zástupce, ale registraci nelze dokončit, co mám dělat?

Odpověď: Napište zprávu na adresu it@zskunratice.cz a do textu uveďte že vám nejde založit účet. Pozor, vždy zprávu odesílejte z emailu, který je u nás ve škole registrovaný, jinak si nemůžeme ověřit o koho se jedná!

Otázka: Nedostal jsem nebo jsem ztratil vytištěné informace pro registraci zákonného zástupce, co mám dělat?

Odpověď: Napište zprávu na adresu it@zskunratice.cz a do textu uveďte že potřebujete zaslat informace pro registraci zákonného zástupce. Pozor, vždy zprávu odesílejte z emailu, který je u nás ve škole registrovaný, jinak si nemůžeme ověřit o koho se jedná!

Otázka: Mám ve škole dvě nebo více dětí. Musím pro přihlašování používat více účtů?

Odpověď: Nemusíte, napište zprávu na adresu it@zskunratice.cz a do textu uveďte že chcete sloučit více dětí pod jeden účet a uveďte uživatelské jméno účtu, pod který je chcete sloučit. Pozor, vždy zprávu odesílejte z emailu, který je u nás ve škole registrovaný, jinak si nemůžeme ověřit o koho se jedná!

S dotazy je také možné kontaktovat i třídního učitele, který tuto zprávu přepošle pověřeným zaměstnancům.