Školní klub

Publikoval Vít Beran, Věra Provazníková
Datum 30.10.2023

Přijď se podívat do školního klubu!!!

Během září je klub otevřen pro všechny i bez přihlášky.

Ve školním klubu si můžeš odpočinout před odpoledním vyučováním či kroužkem. V průběhu roku se můžeš zapojit do řady akcí. Mezi již tradiční patří turnaje v kulečníku, šipkách, ping-pongu atd. Také můžeš vyzkoušet své kreativní schopnosti při různorodých výtvarných a kreativních činnostech.

Dále si můžeš vybrat z široké nabídky deskových her, k dispozici je výtvarný materiál na individuální tvoření, můžeš použít školní počítač v době k tomu určené. Pokud budeš chtít, můžeš si vypracovat domácí úkoly, ale můžeš také jen tak lenošit při poslechu hudby nebo povídání si u čaje.

Těšíme se na tebe!!!

Školní klub je otevřen pro všechny žáky 5. až 9. třídy od pondělí do čtvrtka 12:00 až 18:00 a v pátek od 12:00 - 16:30.

Co je potřeba udělat, abych mohl chodit do školního klubu?

Je třeba vyplnit přihlášku (k dostání v klubu nebo v příloze) a zaplatit roční registrační poplatek 500,- Kč

KONTAKT

Vedoucí školního klubu Věra Provazníková vera.provaznikova@zskunratice.cz +420_261097262

ODKAZY