Informativní odpoledne pro rodiče

Datum 13.4.2021
Informativní odpoledne pro rodiče

Vážení rodiče,

podle školního kalendária by mělo ve čtvrtek 15. 04. proběhnout informativní odpoledne.

Vzhledem k nastalé situaci (online výuce) nelze informativní odpoledne realizovat formou individuálních konzultací s učiteli jednotlivých předmětů jako v běžném školním roce.

V našem ročníku nyní nedochází k žádným změnám v organizaci výuky, ani se situace nijak nemění, není tedy potřeba svolávat společné setkání rodičů s učiteli.

Proto v tomto termínu nabízíme pro zájemce individuální konzultace (triády). V případě zájmu se můžete zapsat, již tradičně, do sdílené tabulky, kterou naleznete pod TÍMTO PROKLIKEM.

V neposlední řadě nám dovolte poděkovat za podporu, kterou vaším dětem poskytujete a dovolte nám vám všem popřát pevné zdraví a hlavně hlavu vzhůru!

Děkujeme a všechny moc zdravíme!

K. Círová a O. Nejedlý