Za podpory Nadačního fondu České bankovní asociace byl v ZŠ Kunratice ve školním roce 2015/2016 realizován projekt „Kolegiální podpora formou párové výuky“. V rámci tohoto projektu se na zapojených školách prezentovala metodika párové výuky, která ZŠ Kunratice prostřednictvím projektu „Pomáháme školám k úspěchu“ vyvíjela a zaváděla již od školní roku 2010/2011.

Do projektu bylo zapojeno celkem osm škol včetně realizátora projektu – ZŠ Kunratice. Mezi zapojené školy patřily: ZŠ Jílové, ZŠ Staňkov, ZŠ Dobronín, ZŠ Jesenice, ZŠ TGM Mnichovice, ZŠ T. Šobra Písek a ZŠ Propojení Sedlčany. Během období realizace projektu bylo jeho součástí zhruba šedesát osob, jež se podílely na řadě aktivit s projektem spojených.