Zahajujeme 3. sezónu - 21.9.2023

Ano, opravdu, Větrník ve své nové podobě po Covidu zahajuje 3. rok činnosti!
Přidáte se k nám?

Máme 3 oddělení: Větrníček, Větrník a Větrák.

Od letoška jsou všechny sbory v jeden den - ČTVRTEK.

VĚTRNÍČEK - pro děti 2. a 3. tříd:    14.00 - 15.00

VĚTRNÍK - pro děti 4. - 9. tříd:         15.15 - 16.15

VĚTRÁK - pro všechny 14 - 99 let:    17.30 - 18.30

Co vás čeká?

Radost ze zpívání, kamarádství, zážitky. Jezdíme na festivaly, zpíváme na akcích školy, místního úřadu, nahráli jsme CD.

Nebojte se, pokud myslíte, že neumíte zpívat! U nás zapadne každý. A některé členky už nás dokonce umí doprovodit při zpívání některých písniček. Takže, pokud někdo hrajete na jakýkoli hudební nástroj, určitě jej využijeme.

Možná vás zajímá, co zpíváme: Písničky Svěráka a Uhlíře, muzikálové, populární, spirituály, cizojazyčné (hebrejština, angličtina, francouzština, italština svahilština). ALE  - nebojte se, že to nezvládnete!

JEŠTĚ NĚCO K ORGANIZACI:

Větrník a Větrák mají vždy sraz na recepci školy

Větrníček - vyzvedávám ze školní družiny. POZOR! Pokud děti nejsou ještě přihlášeny a chtějí se jen podívat, musí mít od rodičů lísteček do ŠD, aby děti byly vydány.

Těším se na vás  21.9.2023.

Majka Šulcová, sbormistryně