Pěvecký sbor Větrníček a Větrník

Milé děti a přátele zpěvu!

Od září nového školního roku 2021/2022 jsme opět na naší škole chtěli otevřít dvě oddělení pěveckého sboru:

PĚVECKÝ SBOR Větrníček - určen zpěváčkům od prvních tříd,

PĚVECKÝ SBOR Větrník pro pokročilejší zpěváčky.

Bohužel náš sbormistr odešel studovat a nového jsme zatím nenašli. Ale jakmile se objeví někdo, kdo nás nadchne a bude s námi chtít v učebně hudební výchovy zkoušet a zpívat, budeme informovt a zvát na konkurz ;-).

Byla by škoda neprobouzet v dětech lásku k hudbě, nerozvíjet pěveckou techniku a ne dopřát tak co nejvíce zážitků z hudby. Mohli bychom se sbory vystupovat na koncertech v Praze i dalekém okolí, festivalech a pěveckých soutěžích, pořádat pravidelná víkendová soustředění. Česká republika je totiž v celosvětovém měřítku sborová velmoc, tak proč se nezapojit? Všichni, kteří rádi zpívají, chtějí si najít nové kamarády, spoustu lásky, radosti, energie a nezapomenutelných zážitků při kvalitní hudbě, by měli příležitost!

Kdo by věděl o sbormistrovi, který by uměl s dětmi, dejte vědět na linhova@sumum.cz. Díky!

Těším se!

Za Středisko volbého času a DDM-DŮM UM