Akce ŠD

Publikoval Jana Laštovičková, Andrea Nečasová
Datum 15.10.2020

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás požádat o dodržování vyzvedávacích časů. Ve 14:00 se družinový vchod zavírá. Výjimkou je odpolední vyučování prvních tříd v úterý  - 1. B a 1.D a čtvrtek - 1. A a 1. C (vyzvedávání až do 14:15). Možnost dalšího vyzvednutí je poté až v 15:30, a to z důvodu narušení programu ŠD (i čas trávený na hřišti mezi vrstevníky a možnost organizovat si hru samy je pro dětský rozvoj a organizační schopnosti důležitý). Pokud dítě do 14:00 vyzvednout nestíháte, napiště mu samostatný odchod. Věříme, že respektování pravidel provozu ŠD nám všem usnadní přechod na nový vyzvedávací systém.

Informace:

Příchod do ranní družiny je družinovým vchodem, na zazvonění – vstup z bezpečnostních a hygienických důvodu je umožněn pouze dětem, a to v roušce.

Žáci 1. - 3. tříd vstupují od 7. 40 do budovy školy přes družinový vchod, kde projdou kontrolou teploty a budou ošetřeni dezinfekcí, poté pokračují do šatny a do tříd. V šatnách i na chodbách je v tento čas přítomný dozor.

V družině platí pro vyzvedávání dané časy 13.30 - 14.00, 15.30 - 17.00 mimo tyto časy není možné děti vyzvedávat z důvodu narušení programu ŠD.

Děkujeme všem rodičům za trpělivost při vyzvedávání dětí a respektování stanovených pravidel.

Vaše paní vychovatelky

Pokud potřebujete řešit s paní vychovatelkou jakékoliv dotazy, přání či stížnosti, neváhejte se na ní obrátit v konzultačních hodinách či emailem.

Děkujeme za spolupráci a trpělivost.

Vaše paní vychovatelky

Informace o provozu školní družiny, vyzvedávání dětí a družinový řád najdete zde a zde.

Konzultační hodiny paní vychovatelek naleznete zde.

Nevstupujte z bezpečnostních a hygienických důvodů do prostoru školy.

V šatnách vašim dětem rády pomůžeme nejen my, ale i paní recepční.