Akce ŠD

Publikoval Jana Laštovičková, Andrea Nečasová
Datum 25.6.2021

UPOZORNĚNÍ:

Poslední týden školního roku 28. 6. - 30. 6. bude provoz školní družiny  7.00 - 15.30. Vyzvedávání dětí je možné kdykoli od ukončení vyučování (stále přes čipový systém Bellhop).

Přejeme všem krásné a pohodové léto.

Kolektiv školní družiny

Provoz od 17. 5. 2021

Od pondělí se vracíme k běžnému provozu školní družiny se zvýšenými bezpečnostními a hygienickými pravidly.

Ranní družina od 7.00 - 7.30 příchod družinovým vchodem. Mimo pondělí, kdy probíhá testování!!!

Vyzvedávání po vyučování 13.30 - 14.00, 15.30 - 17.00, mimo tyto časy není možné děti vyzvednout.

Vyzvedávání funguje přes vyzvedávací systém bellhop.

Ve školní družině jsme po celou dobu v rouškách, venku za dodržení vládních nařízení bez roušek.

Samostatné odchody žáků a dny kdy školní družinu pravidelně nenavštěvují se budou řídit dle zápisních lístků, tak jak bylo uvedeno v září 2020, pokud máte změnu, prosím, nahlaste své paní vychovatelce.

Program družiny najdete na stránkách svého oddělení zde.

Děkujeme za vaši podporu i v této době a za trpělivost.

Co dítě potřebuje?

• mít na celý den dostatek roušek (jedna opravdu nestačí)
  • sáček na použité látkové roušky (jednorázové vyhazujeme do určeného odpadu)
  • svačinu v dostatečném množství :-)
  • převlečení na ven - chodíme ven za každého počasí!!!
  • dobrou náladu :-)

Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení ...

Vaše paní vychovatelky

Pokud potřebujete řešit s paní vychovatelkou jakékoliv dotazy, přání či stížnosti, neváhejte se na ní obrátit v konzultačních hodinách či emailem.

Informace o provozu školní družiny, vyzvedávání dětí a družinový řád najdete zde a zde.

Konzultační hodiny paní vychovatelek naleznete zde.