Začátek domácí výuky

Publikoval Ondřej Nejedlý
Datum 13.10.2020
Začátek domácí výuky

Vážení rodiče, vážení žáci.

Reagujeme na náš nově vzniklý stav způsobený rozšiřující se nemocí COVID-19, abychom Vás ujistili o kontinuitě výuky žáků. Od středy 14.10. bude ve ŠkoleOnline zveřejněn nový rozvrh pro potřeby domácí výuky. Doba výuky nepřesáhne více než 6 vyučovacích hodin za den. Některé vyučovací hodiny nebudou probíhat v online prostředí celých 45 minut. Může dojít pouze ke krátkému setkání, zadání úkolů a následně k samostatné práci s individuálními online konzultacemi.

Organizačně:

  • Každé ráno bude výuka zahájena v MS TEAMS třídnickou hodinou (v čase 08:00 - 08:20)
    • Najdete jí naplánovanou již teď, v kalendáři na MS Teams, nebo v týmu 6.C
  • Poté bude následovat výuka dle nového rozvrhu

Všichni žáci byli po celou dobu seznamováni s prostředím MS Teams, skrze které bude výuka probíhat, ale přesto zde přidáváme jednoduchý návod: https://www.zskunratice.cz/zaci/tridy/6-c/novinky/microsoft-teams-jak-na-to.9228 

V případě jakékoliv nejasnosti neváhejte kontaktovat nás, třídní učitele a v případě technického problému přímo školního IT specialistu Radka Ivanova.

Prosím věnujte všichni pozornost příspěvku - Pravidelná online výuka - podrobně: https://www.zskunratice.cz/ucitele/vyuka-na-dalku/k-provozu-skol-od-1-zari-2020.8973 

Od letošního školního roku je domácí výuka (distanční vzdělávání) ze zákona povinná, proto je nutné žáky v případě nepřítomnosti v online výuce omluvit, stejným způsobem, jako při standardním vyučování.

Závěrem nám dovolte Vám popřát hodně sil, pevné zdraví a nebojte se, společně to zvládneme!

S pozdravem,

Kateřina Círová a Ondřej Nejedlý.

Související články

Aktuality
Fotogalerie