Vítejte zpátky ve škole!

Publikoval Jakub Zvěřina
Datum 31.8.2022

Informace k prvním školním dnům a adaptačnímu výjezdu.

Milé žákyně (12x), milí žáci (17x)!

Určitě se nemůžete dočkat toho, až usednete zpátky do školních lavic ve Vaší nové třídě a poznáte své laskavé třídní učitele :-)

Možná Vás to překvapí, ale sejdeme se již ve čtvrtek 1. září, v 8:00 v učebně Fyziky a chemie (pavilon B, přízemí, případně se zeptejte na recepci školy). Končit budeme v 8:45 (obědy pro přihlášené strávníky budou vydávány od 10:00 do 12:30).

Protože pojedeme na adaptační kurz, budeme se kromě úvodního seznámení věnovat i rozdávání formulářů, které budeme potřebovat vybrat před odjezdem na adaptační kurz: Posudek o zdravotní způsobilosti, potvrzený od lékaře, a Přihlášku na adaptační kurz. Komu se podaří přinést již 1. září vyplněné, dostane bonbon (resp. dva). Ušetřené bonbóny sníme za Vás. Také dostanete klíček od šatní skříňky, abyste ho mohli ztratit hned první den.

V pátek 2. září se sejdeme opět v kmenové učebně, tentokrát již přezutí, v 8:00 . Končit budeme 5. vyučovací hodinu, t.j. ve 12:35. Budeme se věnovat třídnickým aktivitám, výběru formulářů a přihlášek a rozdávání učebnic.

Těšíme se na Vás!

Jakub Zvěřina a Šárka Trojanová