Aktuality

Naše škola vydává ISIC průkazy

Publikoval Vít Beran
Datum 29.8.2018
Naše škola vydává ISIC průkazy

Přijímáme objednávky pro nový školní rok. Průkaz má platnost 5 let a můžete jej využívat i o prázdninách. Naše škola vydává ISIC průkazy. Milí žáci, Vážení rodiče, již cca polovina žáků školy vlastní svůj průkaz ISIC. Průkaz pedagogů ITIC a průkazy pro nepedagogové průkazy ALIVE vyřizujeme také. Průkaz bude obratem připraven těm, kteří odevzdají přihlášku a uhradí poplatek za jeho vystavení 250,- Kč. Průkaz Vám bude platit i ve školní jídelně, knihovně a do kolárny. Současně jej můžete využít výhody pro slevy na vstupy, jízdné ... Žádost o vystavení průkazu si můžete vyzvednout na recepci školy nebo ZDE si můžete stáhnout ŽÁDOST a ZDE si můžete stáhnout informační DOPIS. Pokud Vás nemáme vyfotografované, prosíme o předání fotografie v elektronické (zašlete na adresu:vit.beran@zskunratice.cz) nebo papírové podobě. Přihlášku a poplaztek 250,- Kč odevzdejte na recepci školy.

ISIC Scholar je speciální průkaz pro žáky základních škol plně uznávaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Průkaz je vydáván, stejně jako standardní ISIC, světovou organizací ISIC Association pod záštitou UNESCO. Průkaz ISIC Scholar je možno získat přes naši školu. Všichni držitelé tohoto průkazu mohou využít stejných výhod jako držitelé průkazu ISIC.

Děkujeme. těšíme se, že postupně budou všichni žáci naší školy mít identifikační průkaz, který se hodí i při cestování, pro slevy v obchodech ... více v přílohách a na internetu - Průkaz ISIC SCHOLAR

Pěkný den. Vít Beran

Icon

Chcete i vy mít svůj průkaz ISIC Scholar. Není nic snazšího. Vyplňte, prosím, žádost ISIC - ITIC a předejte jí do kanceláře školy nebo řediteli Vítu Beranovi. - ZDE si můžete stáhnout ŽÁDOST - ZDE si můžete stáhnout informační DOPIS.