AHOJ SEDMÁCI!!!

Datum 27.8.2021
AHOJ SEDMÁCI!!!

Už se na vás těšíme! 

Milí šesťá... teda, sedmáci! 

Vítáme vás v novém roce a těšíme se na vás! My už jsme tenhle týden ve škole a chystáme se. Věříme, že vy už jste taky nachystaní!

Dobře si pročtěte důležité organizační informace k prvnímu týdnu. Více si řekneme ve středu ve škole. 

Program na první týden

Ve středu 1.9. začneme v 8:00, kdy se sejdeme v našich kmenových učebnách (áčko v aule, béčko ve třetím patře na staré, céčko ve výtvarce). Nepřezouvejte se, ještě nemáme skříňky. 

Ve společných prostorách (chodby, záchody, jídelna...) nosíme chirurgickou roušku nebo respirátor FFP2 - stejně jako na konci loňského roku. 

Nejdřív se otestujeme antigenními testy. Testovat se dle nařízení MZ budeme 1., 6. a 9. září. Pokud máte 14 dní po poslední dávce očkování, nebo jste v posledních 180 dnech prodělali covid, doneste si potvrzení. 

Až zjistíme, že jsme všichni negativní, odložíme roušky a přivítáme se po prázdninách. Ve středu budeme končit v 9:30, poté odcházíme domů.

Ve čtvrtek 2.9. a v pátek 3.9. budeme ve škole od 8:00 do 12:45. Rozdáme si klíče od skříněk, učebnice, pošleme domů rodičům papíry k vyplnění, a tak. To bude ta nudná část. Kromě toho ale budeme také hrát hry, sdílet zážitky z léta a plánovat, na čem chceme jako třídy po celý rok pracovat a na jaké akce se můžeme těšit. 

Už ve středu můžete začít chodit na obědy, zkontrolujte si na Stravě stav konta a objednávky. Jídelna otevřena ve středu od 10:00, čtvrtek a pátek už normálně. 

Od pondělí 6. 9. se budeme učit dle rozvrhu, ten najdete do konce týdne ve škole online, čekejte na echo od pana ředitele. 

Další důležité informace pro rodiče

  • Žák bez potvrzení o očkování nebo nemoci nebude testován pouze na základě písemné žádosti od rodiče. Kdo nebude otestován, bude ve škole ve zvláštním režimu jako jediný s respirátorem, bez tělocviku a zpěvu, apod. To by byla zbytečná nepříjemnost. 

  • Připomínáme a doporučujeme využít možnost očkování v očkobusu, který bude přistaven ke škole 6.9. od 13:00 (viz článek zde). Očkování je možné pro děti od 12 let, očkovat se bude Pfizerem za přítomnosti pediatra. Není třeba se oficiálně registrovat, nahlašte ale svůj zájem do formuláře, který posílal pan ředitel, ať známe potřebnou kapacitu.
     
  • Ve čtvrtek 9.9. od 18:00 se na vás budeme těšit na online třídních schůzkách, jakožto třídní vám pošleme pozvánku na událost v Teamsech mailem. 

Tak AHOJ! 

 

Vaši třídní: 

Hana Hollanová a Olga Králová za 7.A

Tom Tychtl, Tomáš Titěra a Kamila Prousková za 7.B

Kateřina Círová a Ondřej Nejedlý za 7.C