Očkovací autobus - 6.9.2021 od 13:00 hodin – zjištění zájmu

Publikoval Vít Beran
Datum 29.8.2021
Očkovací autobus - 6.9.2021 od 13:00 hodin – zjištění zájmu

Po poradě na MHMP a s paní starostkou naší městské části by OČKOBUS mohl přijet do Kunratic v pondělí 6.9.2021 od 13:00.

Očkovací autobus hlavního města Prahy
Hlavní město Praha se rozhodlo zjednodušit a co nejvíce přiblížit cestu k očkování proti covid-19 všem zájemcům, kteří se ještě k očkování neregistrovali, nezískali termín nebo prozatím s očkováním váhají. Po poradě na MHMP a s paní starostkou naší městské části očkovací autobus by mohl přijet do Kunratic v pondělí 6.9.2021 od 13:00. Zájemci o očkování, kteří nejsou prozatím registrovaní na žádný termín, mohou přijít kdykoliv v rámci otevírací doby. Z důvodů organizačního zajištění je potřeba vědět cca kolik zájemců se dostaví. Odpolední kapacita je cca 150 osob. Prosím, VYPLŇTE DOTAZNÍK pouze v případě, že máte zájem využít možnosti se naočkovat očkovací látkou Comirnaty (BionTech/Pfizer). Podrobnější informace zašleme do konce týdnu na Vámi uvedenou adresu a současně budou na webu školy – www.zskunratice.cz.
Očkování je určeno jak pro děti od 12-ti let v doprovodu jejich rodičů, tak pro zájemce nad 16 let. Registrace není potřebná. 
Podrobnosti na webu MHMP – Bez registrace – Informace kočkování proti covid-19 v Praze - https://ockovani.praha.eu/bez-registrace/ (praha.eu).
Děkujeme za vyplnění do středy 1.9.2021 24:00 hodin. 
Za ZŠ Kunratice Vít Beran, ředitel školy