3. divadelní představení 9.ABC

Publikoval Olga Králová
Datum 19.2.2024
3. divadelní představení 9.ABC

REVIZOR / N.V.Gogol

Pondělí dne 11. 03. 2024 od 19:00 hodin

DIVADLO ABC, Vodičkova 28, Praha 110 00

REVIZOR Nikolaj Vasiljevič Gogol

Taky vám slova audit a finanční kontrola zrychlují tep? A co třeba revize? A Revizor? Ten náš - REVIZOR ON ICE! - vám polechtá bránice. A možná opotí pleš. Nebo posune tupé?

Úprava bravurní, věčné komedie o parazitech, s jejichž světem zatřese jedině srážka s parazitem jiného druhu. Explozivní anekdota o těch, již majíce v péči blaho obce, pečují jen o blaho vlastní, a o tom, jak naletí jinému typu „šmejda“ než jsou oni sami...

Hrají: Tomáš Havlínek, Václav Kopta, Pavla Tomicová, Eva Leinweberová, Radim Kalvoda, Jiří Panzner, Pavel Juřica, Tomáš Milostný, Oldřich Vízner, Viktor Dvořák / Kryštof Krhovják, Evellyn Pacoláková, Zdeněk Vencl, Maxime Mededa, Lucia Schubertová

Režie: David Drábek

Délka představení: 2:20 hod. s přestávkou