Týden třídy

Datum 16.6.2021
Týden třídy

Předposlední týden po plaveckém výcviku strávíme společně různorodou zábavou!

Kmenové učebny pro tento týden - v pavilonu B: 6.A - MaČJ, 6.B - MaZe, 6.C - VV

PONDĚLÍ

Ve škole se sejdeme v 8:00. Otestujeme se antigenním testem. V 8:30 začne sportovní turnaj mezi šestými třídami ve fotbale a beachvolejbalu - na sebe sportovní oblečení na ven, s sebou svačinu, pití. Konec ve 12:00. 

ÚTERÝ

Ve škole se sejde 6.A v 8:30, 6.B v 8:00 a 6.C v 9:00. Den zahájíme společnou snídaní, doneste něco dobrého, zdravého na zub, o co se můžete podělit s ostatními.

O hodinu později vyrazíme do lesa hrát hry. Na sebe outdoorové oblečení, s sebou batůžek se svačinou a pitím. Návrat ke škole ve 12:30. 

Připravte si ve skupinkách venkovní hry, které byste si chtěli se třídou zahrát. 

STŘEDA

Sejdeme se v 7:45 na parkovišti před hlavním vstupem do školy. V 8:00 odjedeme pronajatým autobusem do ZOO Praha. 

S sebou batůžek se svačinou a pitím, drobné kapesné, nabitý mobil, propisku. Odjezd autobusem ze ZOO ve 13:00, návrat ke škole cca ve 13:45. Doporučujeme odhlásit oběd, nevíme, zda stihneme. 

Výlet je hrazen ze třídních fondů. 

ČTVRTEK

Ve škole se sejde 6.A v 8:30, 6.B v 8:00 a 6.C v 9:00. Žáci zhlédnou strukturované drama v rámci dramatické výchovy, hrají herci z Divadla Fórum.

Ve čtvrtek si vezměte s sebou všechny učebnice kromě učebnice AJ, tu si necháváte. Učebnice zkontrolujeme a vybereme si je.

Konec vyučování 6.A ve 12:00, 6.B ve 11:30 a 6.C ve 13:30. 

Večer se v 19:00 všichni sejdeme u vchodu školy na přespávačku. S sebou karimatku, spacák, polštářek + batůžek s hygienou, oblečením na spaní a oblečením na další den. Také si vezměte drobné kapesné na případné občerstvení v kině v pátek. 

Večeři vyřešíme společným opékáním, vemte si s sebou špekáčky, hermelíny, maršmelouny... a pití. Nádobí, chleby, kečup a hořčici zajistíme hromadně my učitelé. Uděláme si diskotéku a spát budeme společně ve sportovní hale.  

Snídani si doneste trvanlivou, každý svoji. 

Kdo nebude chtít přespávat, může se zúčasnit aspoň večerní části - odchod nejpozději ve 23:00, pokud dítě bude odcházet samo, napište nám papírek a uveďte, že za dítě ve zvolený čas přebíráte odpovědnost. 

PÁTEK

Po probuzení na přespávání společně posnídáme (viz čtvrtek). Pak vyrazíme pěšky přes les na Chodov do kina (odchod ze školy v 8:45). Jdeme na film Cruella. Vstupenky hradíme ze školního fondu. 

Po skončení filmu (cca 12:30) návrat pěšky zpět ke škole, případně odchod přímo z kina (věci z přespání si je možné ve škole ponechat do pondělí, do kina si je neponeseme). Pokud bude dítě odcházet samo, napište nám papírek a uveďte, že za dítě ve zvolený čas přebíráte odpovědnost. 

Těšíme se na společně prožitý šesťácký týden sportu!