Poslední týden školy - 7.C

Datum 24.6.2022
Poslední týden školy - 7.C

Pondělí 27.6.

Ocenění nejlepších žáků - předávání diplomů.

Celosedmácké přespávání ve škole (všechny tři třídy) - mezitřídní sportovní turnaj, opékání špekáčků, disco, zábava. Sraz v 18:30 před školou, přihláška ke stažení níže v souborech.

Úterý 28.6.

Kino Chodov - informace ještě doplníme.

Středa 29.6.

Rozloučení s deváťáky - poslední zvonění.

Příprava třídy před rekonstrukcí - úklid, stěhování nábytku.

Odevzdání klíčků od šatních skříněk.

Předávání vysvědčení, třídní oceňování, konec roku, začátek prázdnin!!

Konec - 1. vyučovací hodina (cca 8:45, bude se dělat ještě špalír na poslední zvonění deváťáků).

Informace k přespávačce (27.-28.6.)

• Sejdeme se před školou v 18:00.

• Celé informace v dokumentu zde v příloze, prosíme rodiče o vyplnění, podepsání a poslání zpět - vytištěné či nascanované/vyfocené (v pondělí dodáme vytištěné dětem).
  • Program: oheň, opékání buřtů, sport na hřišti, diskotéka, hry a ráno společná snídaně.

• S sebou: spacák, karimatka, polštářek, oblečení na spaní, náhradní tričko pro případ vodní bitvy na hřišti, společenské hry, hygienické potřeby (je možné se osprchovat), jídlo na snídani – uděláme si piknik ve třídě. Jídlo lze uložit do lednice.

• Večeře: rozděláme oheň a opečeme, co si kdo donese (klobásky, hermelín, marshmallowny…).

• Z třídních fondů hromadně koupíme chléb, kečup, hořčici a buřty na opékačku.