Nová plavba začíná

Publikoval Anna Rambousková
Datum 31.8.2021
Nová plavba začíná
Milé žákyně, milí žáci, milí rodiče,

zdravím Vás po prázdninové pauze. Pevně věřím, že jste si všichni dobře odpočinuli a načerpali mnoho krásných zážitků.
Už brzy dny se  potkáme ve čtvrté třídě! Čeká na nás už známá zabydlená třída, nové roční téma i nový maskot, známé i nové paní učitelky a páni učitelé a samozřejmě mnoho společných zážitků, objevování a poznávání.

Zde přichází důležité informace pro první dny.
  • časy vyučování: STŘEDA 8:00-9:30, ČTVRTEK 8:00 - 11:55, PÁTEK 8:00 - 11:55
  • 1., 6. a 9. září proběhne testování žáků
  • Ve středu 1.9. žáci přichází bez přezouvání s rouškou/respirátorem rovnou do třídy. Tam provedeme testy, teprve po zjištění výsledků roušky odložíme a budeme je používat ve společných prostorách.
  • S sebou:
    • ve čtvrtek: jednu fotografii z prázdnin, prázdninový/víkendový deník, přezůvky, vybavený penál, desky na dokumenty
    • stačí do pátku: košíček do lavice, kniha, kterou jsem přečetl/a o prázdninách
  • Ve čtvrté třídě už žáci odchází po vyučování samostatně. Žáci přihlášení do Klubíku se dozví o přijetí žáka na webu na stránce Klubíku - ti po samostatném obědě přechází do Klubíku. Vše si ještě upřesníme.
  • Pokud nemáte zájem o obědy, nezapomeňte si je odhlásit.
  • Zahajovací třídní schůzky proběhnou ve čtvrtek 9. září online.
  • 13.-15.září nás čeká třídní výjezd na podporu rozjezdu školního roku a našeho třídního kolektivu.
Krásné dny a mnoho radosti v novém školním roce přeje
Vaše paní učitelka Anička