ŠVP - Tvrz Holešice

Publikoval Michal Zeidler
Datum 9.6.2023

Odjezd: pondělí 9:00 (sraz v 8:00)

Příjezd: pátek kolem poledne (11:00 odjezd z ubytování)

S sebou:

Všechny běžné věci, viz příloha. Vypůjčili jsme si seznam, který se nám nejvíce líbil, aby se vám lépe balilo.

Navíc prosím čelovku, spacák, kostým/oblečení na diskotéku, deskovku, batůžek na výlet, lahev na pití, přezuvky, pokrývku hlavy, knihu, penál a psací potřeby + pastelky, repelent, opalovací krém.

Určitě s sebou dítěti nedávejte žádnou elektroniku. To platí i pro chytré hodinky, rádia, mp3 přehrávače, ... Pokud má Vaše dítě sportovní náramek, může si ho s sebou vzít.

Nebalte prosím dětem žádné nápoje obsahující kofein, nealkoholická piva, ... Sladkosti pouze střídmě (max. 2 balíčky bonbonů, chipsů nebo pár sušenek), jídlo i pití bude zajištěno.

Odevzdat u autobusu:

• prohlášení zákonných zástupců (oboustranný papír - děti dostaly v pátek ve škole) - vyplnit a nalepit kartičku zdravotní pojišťovny
  • léky - pokud vaše dítě bere léky, předejte je u autobusu v sáčku/krabičce s důležitými informacemi (jméno, dávkování, další info, ...)
    • léky smí zdravotník podávat pouze s potvrzením lékaře (stačí, pokud má dítě zapsáno ve zdravotním posudku, který je uložený ve škole)
    • Pokud potvrzení nemáte, nechte si ho lékařem vystavit, nebo vyplňte dítěti formulář "Vyžaduji podání léků ..."

Děti, které se nezúčastní:

• V pondělí bude sraz v 8:30 v krčku (na konci chodby za recepcí u boxovacího pytle). Výuka bude probíhat do 12:30.
  • Informace k ostatním dnům dostanou děti od paní učitelky v pondělí.

Přihláška ŠVP 5. ročník

Prohlášení zákonných zástupců (děti dostaly v tištěné formě k vyplnění)

Seznam věcí

Vyžaduji podání léků - žádost rodiče