Jahodový koktejl

Nedostali jste se na Kunratickou jahůdku či jahodu? Tak jste určitě využili příležitosti ve čtvrtek 21. 3.a zúčastnili jste se recitování v knihovně!

Akci hodnotíme jako velmi zdařilou a možná jsme právě založili novou tradici. O recitování byl opravdu velký zájem. Předběžné přihlášky slibovali opravdu velký nával recitacechtivých žáků.

Nakonec jsme si v knihovně poslechli celkem 41 recitujících. Je zajímavé, že ani jedna báseň se neobjevila 2x. Recitování nám zpestřili zástupci ze 7. A, kteří nám předvedli kousek ze svých hodin literatury, ve kterých žáci spojili verše s hudbou a rapovali. Každý nám v rytmu rapu řekl něco o sobě a celé třídě.

Jahodového koktejlu byly litry a to díky našim paní kuchařkám. Jim patří velký dík!

Všichni účastníci byli odměněni také potleskem. Domů jsme si samozřejmě všichni odnesli jednu básničku.

Těšíme se na příští rok a děkujeme všem zúčastněným recitujícím, divákům, rodičům a učitelům.

LS

Podívejte se na fotky.