Šeberácký triatlon

V neděli 26.6. 2011 si již podruhé vyzkoušeli nadšenci triatlonu závod na Šeberáku. Jednalo se o 1. ročník tohoto náročného závodu, loni se s úspěchem vyzkoušel nultý ročník.

Letos se do závodu přihlásila i naše školní učitelská štafeta ve složení: plavání - pan učitel Martin Skýva, kolo - paní učitelka Lucie Samlerová a běh paní učitelka Ivana Pařízková.

Co že to naši učitelé absolvovali? Nejprve se plavalo 750m v Šeberáku. Pak se vyjelo na kole do tří okruhů, celkově 15 km. A na závěr běh 7,5km kolem Šeberáku.

Naše učitelská štafeta se umístila na prvním místě v kategorii štafet, celkově skončila na 5. místě.

Tedy pro školu velký úspěch. Ovšem velký obdiv patří všem, kteří triatlon absolvovali jako jednotlivci a mezi nimi byla i žákyně ZŠ Kunratice, a to žákyně 5. třídy (tedy věk 11 let!!!) Lucie Rogozová. Celou trať zvládla s nadšením a velkou podporou, získala ocenění za nejmladšího účastníka závodu a celkově se umístila na 12. příčce.

Závod účastníci shledali za velmi povedený a všem ho doporučují. Tedy příští rok se naše škola určitě opět zúčastní :)