Rychlá sbírka pro Ukrajinu

Datum 13.9.2022
Rychlá sbírka pro Ukrajinu

Pondělí - 7.3.2022 v 15:18

Dear friends from Czech Republic!
Your support increases our power, no matter how strong we are. It’s like a breath of fresh air, when you can’t breathe.
We are so grateful for your enormous help! Thank you all, children, parents, administrators!
By giving your helpful hand during this hard time for us you don’t just give us material things, you give us hope that together we’ll fight the enemy!
We wish you peaceful sky above your heads, warm sun and happy days!
Svitlana Knyhynytska

Vážení přátelé z České republiky!

Vaše podpora zvyšuje naši sílu, bez ohledu na to, jak jsme silní.

Je to jako závan čerstvého vzduchu, když nemůžete dýchat. Jsme vděční za Vaši obrovskou pomoc! Děkujeme všem, dětem, rodičům, organizátorům! Tím, že nám v tomto pro nás těžkém čase podáváte pomocnou ruku, nedáváte nám jen materiální dar, ale dáváte nám naději, že společně budeme bojovat s nepřítelem! Přejeme vám klidné nebe nad hlavami, jasné slunce a šťastné dny!

Svitlana Knyhynytská

Milé děti, vážení rodiče, kolegyně a kolegové,

byli jsme osloveni panem Jiřím Vlasákem, majitelem firmy PRAGOTOUR a předsedou asociace nepravidelné autobusové dopravy, abychom pomohli s organizací sbírky a naplnění autobusu potřebnými věcmi, které jsou nyní nezbytné pro lidi v ohrožených zónách Ukrajiny. Pragotour nás vozí na pobytové akce – lyžáky a školy v přírodě. V sobotu poveze potřebné věci pro lidi ohrožené válkou.

Autobusy s materiálem pojedou plné věcí na Ukrajinu a zpět do ČR přivezou matky s dětmi. Vše, co budeme schopni naložit do autobusů bude do 24 hodin předáno na Ukrajině. Jedná se tedy o konkrétní pomoc.

Kam budeme věci soustředit:

do školní jídelny (vchod z parkoviště) od pátku 4.3.2022 od 7:00 do 17:00 a v sobotu 5.3.2022 od 8:00 do cca 16:00.

Budeme rádi za jakoukoliv pomoc z vaší strany ať s donesením nezbytných potřeb, které uvádíme níže v seznamu, tak při naskladňování a třídění přijatého materiálu ve školní jídelně v pátek a v sobotu i pomocí s nakládáním vybraného materiálu do přistaveného autobusu v sobotu. Autobus by měl být přistaven k naskladnění v sobotu 5.3.2022 cca v 17:00.

Čím můžeme pomoci:

• spacáky, deky, karimatky
  • obvazy, izotermické folie, balíky rukavic, mastný tyl (může být nejlevnější) na krytí popálenin, gely na popáleniny, paralen, brufen, antihistaminika pro alergiky
  • dětské pleny, dámské vložky,
  • podpalovač, lihové vařiče
  • trvanlivé potraviny a konzervy (sušenky, energetické tyčinky, trvanlivé pečivo,
  • oblečení a hračky pro děti
  • neprůstřelné vesty (postačí i nižší třída)
  • krabice či tašky do kterých budeme věci balit

Děkujeme. Vít Beran, ředitel školy

Sưu tập từ thiện nhanh cho Ukraine

Ai cho nhanh, cho hai lần.

Các trẻ em thân mến, các bậc cha mẹ thân mến, đồng nghiệp,

chúng tôi đã được ông Jiří Vlasák, chủ sở hữu của PRAGOTOUR và chủ tịch Hiệp hội Vận tải xe buýt bất thường, tiếp cận để giúp tổ chức thu gom và lấp đầy xe buýt với những thứ cần thiết hiện đang cần thiết cho người dân trong các khu vực dễ bị tổn thương của Ukraine. Pragotour đưa chúng ta đến các sự kiện dân cư - đi trượt tuyết và trường học trong tự nhiên. Vào thứ Bảy, người ta sẽ mang theo những thứ cần thiết cho những người bị đe dọa bởi chiến tranh.

Xe buýt chở đầy vật chất sẽ đi đầy đủ đồ đạc đến Ukraine và trở về Cộng hòa Séc sẽ đưa các bà mẹ có con. Tất cả mọi thứ chúng tôi có thể tải lên xe buýt sẽ được bàn giao cho Ukraine trong vòng 24 giờ. Vì vậy, đây là một sự giúp đỡ cụ thể.

Nơi chúng tôi sẽ tập trung mọi thứ:

Căng tin trường học từ thứ Sáu ngày 4.3.2022 từ 7 giờ đến 17 giờ và thứ Bảy ngày 5.3.2022 từ 8 giờ đến 16 giờ.

Chúng tôi sẽ rất vui vì bất kỳ sự giúp đỡ nào từ phía bạn, cho dù với việc mang các vật tư cần thiết mà chúng tôi liệt kê dưới đây, cũng như trong việc dự trữ và phân loại tài liệu nhận được trong Căng tin của trường vào thứ Sáu và thứ Bảy, cũng như giúp tải các tài liệu được chọn vào xe buýt vào thứ Bảy. Xe buýt sẽ sẵn sàng để dự trữ vào khoảng 17:00.

Làm thế nào chúng ta có thể giúp:

• túi ngủ, chăn, thảm ngủ
  • băng, lá đẳng nhiệt, kiện găng tay, vải tuyn dầu mỡ (có thể rẻ nhất) để che vết bỏng, gel cho bỏng, paralen, brufen, thuốc kháng histamine cho người bị dị ứng
  • tã trẻ em, băng vệ sinh của phụ nữ,
  • đèn lửa, nồi nấu
  • thực phẩm bền và thực phẩm đóng hộp (bánh quy, thanh năng lượng, bánh ngọt bền,
  • quần áo và đồ chơi cho trẻ em
  • áo chống đạn (ngay cả một lớp thấp hơn cũng đủ)

Cảm ơn.

Vít Beran, hiệu trưởng trường

Jídelna se rychle plní. Děkujeme.