Informace k prvnímu týdnu (1. a 2. 9. 2022)

Publikoval Veronika Kotková
Datum 31.8.2022

Vážení rodiče, milé děti,

prázdniny se nám nachýlily ke konci a zítra už se opět otevírá škola. Co nás čeká první dva dny ve třetí třídě?

1. 9. 2022

• První den si přineste akorát složku na dokumenty, případně svačinu a pití, pokud jdete do družiny.
  • Vyučování bude končit v 8:45, poté půjdete do družiny, nebo si vás můžou rodiče vyzvednout před hlavním vchodem.
  • Oběd se bude vydávat od 10:00.

2. 9. 2022

• Budeme mít 4 vyučovací hodiny, poté půjdete do družiny nebo domů (popř. samostatně na oběd a domů).
  • Přineste si klíče od skříňky, přezůvky, aktovku, penál, složku a deník z prázdnin. Kdo má doma, přinese si také krabici a košíček.

Školní družina

• Družina bude začínat hned po skončení vyučování a 1. a 2. 9. bude možné vyzvedávat děti kdykoli.
  • Každý, kdo v těchto dnech nepůjde do školní družiny, musí mít lísteček. Jinak posíláme dítě automaticky do družiny. V dalších týdnech už to přizpůsobíme požadavkům uvedeným v zápisovém lístku.