Ozdravný pobyt na Moravské boudě

Datum 19.3.2023
Ozdravný pobyt na Moravské boudě

Ozdravný pobyt s lyžováním pro 1.-3.třídy je již tradičně na Moravské boudě nad Špindlerovým Mlýnem. Bouda je pod hřebenem Krkonoš v blízkosti vleku Davidovky. U Moravské boudy je i vlek pro začátečníky. Všechna zavazadla nám vyveze rolba. Účastníky však čeká „horský“ výstup :-) - připravme se na něj.

Fotogalerie ZDE

19.3.2023

Odpoledne jsme dorazili na Moravskou boudu, kde jsme se ubytovali a roznosili velká zavazadla. Před večeří jsme ještě vyrazili na sněhové radovánky. Sněhu je dostatek a už se těšíme na zítřejší lyžovačku. Nyní už děti spí....

20.3.2023

Dnes jsme si užili rozmanité počasí. Dopoledne jsme se rozřadili do pěti barevných družstev, odpoledne jsme lyžovali na Moravské i na Davidovkách. V  podvečer jsme se věnovali učení a po večeři jsme napsali první řádky do lyžařských deníků....

21.3.2023

Ráno jsme se probudili do mlhavého počasí, ale i přesto jsme dopoledne i odpoledne strávili na lyžích. Večer jsme sledovali krátký film o historii lyžování a poté probrali lyžařská pravidla FIS a vše si pečlivě zaznamenali do lyžařských deníků. 

22.3.2023

Dnes jsme lyžovali jen dopoledne za hezkého slunečného počasí, odpoledne jsme stavěli sněhuláky a stavby ze sněhu a večer jsme "šli" do kina na film Doba ledová.

23.3.2023

Dnešní počasí nám nepřálo, proto jsme lyžovali jen prodloužené dopoledne. Odpoledne propršelo a tak jsme ho strávili v chalupě, hráli jsme bingo, četli jsme a dodělávali zadané úkoly. Den jsme zakončili diskotékou.

24.3.2023

Odjíždět budeme v 15:00 hodin z parkoviště Moravské boudy... Pravděpodobný příjezd ke škole v cca 18:00hodin (záleží na dopravní situaci)