Školní klub je opět pravidelně otevřen!

Přijďte se podívat do školního klubu! Během září je klub otevřen pro všechny i bez přihlášky.

Ve školním klubu si můžete odpočinout před odpoledním vyučováním nebo kroužkem  (třeba při hraní kulečníku nebo fotbálku). V průběhu roku budeme organizovat řadu akcí. Můžete se zapojit do turnajů v kulečníku, šipkách, ping-pongu atd. Jiní zase možná ocení dílny vyrábění. Letos budete mít možnost malovat na hrnečky a látkové tašky, vyrábět vánoční přání, náramky, náušnice atd. Další nedílnou součástí klubové činnosti je Večerní akademie filmových fanoušků. Letos mimo jiné plánujeme i přespání ve školním klubu.

Mezi již tradiční nabídku aktivit patří deskové hry, možnost používat školní počítače, samostatné vyrábění, pouštění hudby nebo popovídání si u čaje.

Školní klub je otevřen pro všechny žáky 5. až 9. třídy od pondělí do středy 12:00 až 17:30.

Co je potřeba udělat, abych mohl chodit do školního klubu?

Je třeba vyplnit přihlášku (k dostání v klubu nebo v příloze) a zaplatit roční registrační poplatek 300 Kč