Rodičovská kavárna: ZDRAVÉ POUŽÍVÁNÍ DIGITÁLNÍCH TECHNOLOGIÍ

Datum 2.12.2021
Rodičovská kavárna: ZDRAVÉ POUŽÍVÁNÍ DIGITÁLNÍCH TECHNOLOGIÍ

Digitální technologie se staly součástí našeho života a jen tak nezmizí. Být rodičem digitálních dětí znamená potýkat se stále s novými otázkami a dilematy. Pokud hledáte cestu, jak naučit děti i sebe zdravým návykům tak, aby technologie neubližovaly, ale přinášely jen příležitosti a vzdělání, jste tu správně!

Technologie nemusí být zlé. Opravdu, jde to i zdravě.

Večerem nás bude provázet zkušená lektorka a mentorka, Michaela Slussareff, Ph.D. z Univerzity Karlovy a iniciativy digitalnizdravideti.cz, která shrne nejdůležitější poznatky o technologiích a dětech do srozumitelného jazyka, včetně praktických tipů na doma. Seminář bude převážně pro rodiče prvostupňových dětí, ale cenné informace tam najde každý.

Rodičovská kavárna proběhne v úterý 30. listopadu od 18:00 do cca 20:00 v prostředí Microsoft Teams - klikněte na  Schůzka | Microsoft Teams  nebo ZDE

Cílem našeho projektu je škola otevřená rodičům a rodiče otevření škole.

Rodičovskou kavárnu pořádá ZŠ Kunratice a spolek Patron v rámci projektu O2 Chytrá škola. Nadaci O2 děkujeme za podporu.