"Podzimní" Rodičovská kavárna o párové výuce nejen 2015/2016

Datum 21.11.2015
"Podzimní" Rodičovská kavárna o párové výuce nejen 2015/2016

Pozvánka na Rodičovskou kavárnu o párové výuce konaná dne 19. listopadu 2015 od 18:00 hod v aule školy.

Vážení rodiče nejen prvňáčků, druháčků i třeťáčků,

ale i všichni ostatní zájemci o dění ve škole,

srdečně Vás zveme do Rodičovské kavárny s tématem párové výuky v tomto a příštím školním roce.

Předpokládáme, že se bude kavárna konat 19. listopadu 2015 od 18:00 hod v aule školy.

Hlavními tématy budou průběh "sbírky na párovku", projekt Kolegiální podpora formou párové výuky, který je finančně podporován Nadačním fondem České bankovní asociace Kamarádi vzdělání, z něhož je v letošním školním roce část párové výuky financována a vše, co vás o párové výuce zajímá.

Hosty kavárny budou zástupci vedení školy, učitelé a párové učitelky v prvních, druhých i třetích třídách, zástupci spolku Patron a další.

Těšíme se na setkání s Vámi,

Kateřina Círová, předsedkyně spolku, Alena Marková a Lýdie Mazurová, členky výkonného výboru

za projekt párové výuky Veronika Doležilová