Čekáme na vás (:

Datum 31.8.2020
Čekáme na vás (:

Zdravíme sedmou bé.

Letošní školní rok má spoustu novinek.

Začínáme všichni společně 1.9. 2020 v 8:15 u čaje v přírodopisu. S sebou nezapomeňte ROUŠKY. Ve společných prostorech je nutné ji nosit min. následující 2 týdny.

Dále s sebou výhodou svačina, pití a psací potřeby. Z přírodopisu se rozejdeme v 10 hodin. Oběd, pokud ho máte přihlášen, se vydává 11 - 13 hod.

Pokud máte možnost, již přineste vyplněné čestné prohlášení k docházce, přiloženo níže.

Brzy na vi,

Tereza a Eva

"info z emailu rodičům"

Dobrý den všem ze 7.B,

věříme, že jste si užili léto ve zdraví a pohodě. Posíláme pár informací, které jsou nyní jasnější.

První školní den, úterý

Podle nynější situace vypadá, že se sejdeme 1.9. 2020 s žáky 7.B v 8:15 před školou a odcházet budou děti v 10 hod.

Obědy se vydávají 11 - 13 hod, objednejte si/rušte na svých profilech jídelny.

Druhý školní den, středa

2.9.2020 začíná den třídy v 8:00 a končí kolem 12.hod  (upřesníme první den). Dopoledne vyřešíme spousta drobností na výlet do Týnce a nejbližší školní plány, klíčky od skříněk a rozdáme učebnice. Děti si vezmou přezuvky a batohy na učebnice.

Děti odevzdávají dokumenty k výletu/přespání.

Obědy se vydávají také 11 - 13 hod, objednejte/rušte si na svých profilech jídelny.

Tento den se konají i naše první třídní schůzky, ONLINE 18:30 - 19:00. Prosíme zákonné zástupce o ověření funkčnosti žákovských účtů v MS Teams, přes které se přihlásíte. Děti jsou zvány.

Třetí školní den, čtvrtek

3.9. máme sraz v 7:45 na parkovišti školy ze strany u multifunkční učebny. Všechny info a dokumenty dostanou děti dostanou ve škole vytištěné, přikládáme ilustrativně v příloze nebo si povíme na tř.schůzkách.