Úvodní třídní schůzky

Úvodní třídní schůzky

Třídní schůzky 3.9.

Vážení rodiče a žáci,
minulý týden proběhly online třídní schůzky. Děkuji všem, kteří se mohli zúčastnit a podařilo se jim připojit.
Pro ty, kterým to z různých důvodů nevyšlo posílám informace o tom, co jsme probírali.
V úvodu byla představena nová zastupující třídní učitelka Kopáčová Jitka, která s námi bude spolupracovat. Z tohoto důvodu prosím směřovat veškeré maily na mě a zároveň i jí.

Důležité informace:
  1. školní řád /používání mobilů, včasné příchody do školy, uvolňování a omlouvání žáků, uvolnění z TV, školní diáře a jejich užívání/ - diáře prosím podepište
  2. škola online   -   přístupy, možnost sloučení účtů sourozenců   -   rád poradí IT technik Radek Ivanov
  3. školní fond /informace k čemu slouží - prac. sešity, portfolia, kopírování materiálů, připojení na internet, kancelářské potřeby na výuku,  ....(  v nejbližší době dostanete informaci o výši fondu
  4. dobrovolný příspěvek na spolek Patron 300,-
  5. akce třídy:   plán  -   kurz bruslení a týden sportů (21.-25.6.), dobrovolné akce jednou za měsíc (návrhy mají dát děti)
  6. školní klub otevřen denně od 12 - 18 hodin, zájemci vyplní přihlášku a odevzdají u Věry Hruškové
  7. knihovna, studovna, počítače - možnost doučování a vypracování úkolů denně do 16 hodin ( Ing. Zavodná J. a Doudová Tereza)
  8. kroužky - přehled na webu
  9. webové stránky třídy - nově týdenní plány, informace o dění ve třídě, fotogalerie,...
  10. školní poradenské pracoviště – služby: psycholog  Phdr. Fořtová K., spec. pedagog Mgr. Drbalová O., Mgr. Křižáková S., výchovný poradce Mgr. Hilčarová E., metodika prevence Bc. Círová K.

V přiložených souborech uvidíte seznam vyučujících jednotlivých předmětů a výpis třídních a školních akcí na první pololetí.