Info o zahájení školního roku

Datum 31.8.2020

Milí žáci a žákyně,
vítejte po prázdninách zpět ve škole.

Zde máte důležité informace týkající se prvního školního týdne

Ke společnému zahájení školního roku se společně sejdeme v úterý 1. září 2020 v 8:15 hodin v multifunkční učebně, která se pro letošní rok stává naší kmenovou třídou.

Seznámíte se s plánem na následující dny prvního a následujícího týdne.

Jen tak předběžně a stručně ho máte zde:

Středa 2. září 2020

DEN TŘÍDY (8:00 – 11:40)

Třídnické práce, výměna učebnic, rozdávání klíčků, rozdávání důležitých dokumentů k podepsání (posudek o zdravotní způsobilosti, výpis z karty žáka, souhlas s volným pohybem žáka v době mezi dopolední a odpolední výukou, přihláška do školního klubu).

Uvedené formuláře prosíme odevzdat maximálně do pátku 4.9. 2020

Nezapomeň si přinést batoh nebo tašku, ve které si učebnice odneseš. Stejně tak přibal přezůvky.

Čtvrtek 3. září 2020

TŘÍDNICKÁ HODINA a následně výuka dle rozvrhu

TŘÍDNÍ SCHŮZKY online přes Teams od 18:15, proto seznamte své rodiče s jejich používáním, aby se mohli připojit. (Pro spojení použijeme žákovské účty - zkontrolujeme si, jestli si pamatujete hesla)

Pátek 4. září 2020

Počítejte s programem od 8:00 – 12:35

Od pondělí 7. září 2020 začne pravidelné vyučování včetně odpoledního vyučování a postupně zahájí činnost kroužky.

Obědy se budou první školní den vydávat od 11:00 do 13:00 hodin, v následujících dnech od 11:15 – 14:00 hodin

Těšíme se na Vás :)

Petra Kolkusová a Jitka Kopáčová