Reakce na připomínky rodičů ze třídních schůzek - 25.1.2018

Publikoval Radek Ivanov
Datum 4.7.2019

Pocit rodičů, že přerozdělení tříd nebylo šťastné – třída je prý nejhorší, učitelé dávají najevo, že v této třídě neradi učí:

* Věříme, že po téměř celoroční práci TU a zastupujícího třídního, se pocity rodičů změnily. Tvorba třídního kolektivu je složitý a dlouhodobý proces. V každé ze současných 6. tříd je skupinka žáků, kteří vyžadují intenzivnější práci na sobě i při tvorbě sociálních vazeb v kolektivu.

Potřeba rodičů o zpětné vazbě ohledně Martina H.

* situace ohledně Martina se dle našeho názoru velmi uklidnila, třídou je přijímán a i on se již ve třídě cítí lépe.

Výzva pro rodiče, více informací mailem, sladit informace na škole online, aby všichni učitelé informace podávali:

* Pro pedagogický sbor je to velké téma a námět pro přípravu příštího školního roku., jak lépe.