Zadání samostatné práce z matematiky pro týden od 13.3. - 20.3. Téma Grafy

Publikoval Jakub Zvěřina
Datum 13.3.2020
Zadání samostatné práce z matematiky pro týden od 13.3. - 20.3. Téma Grafy

1. hodnocený úkol: Vypracuj leták na téma Grafy (odevzdej jako fotografii emailem na jakub.zverina@zskunratice.cz)

2. hodnocený úkol: procvič si téma grafy v prostředí sciodat.cz ( vyhodnocuje se automaticky)

3. hodnocený úkol: procvičení v pracovním sešitě strana 118 ( odevzdej jako fotografii emailem na jakub.zverina@zskunratice.cz )

Pro konzultaci využij messengerovou skupinu, nebo školní email, ideálně v době od pondělí do pátku, 8:00 - 16:30.

Nezapomeň si přečíst zadání až do konce, t.j. dokud jde skrolovat dolů.

Tip: Výuková videa k tématu najdeš na: https://khanovaskola.cz/video/52/358/2876-cislicovy-histogram ( celkem 9 videí)

1. hodnocený úkol: Vypracuj leták na téma Grafy ( dle zadání v přiložených souborech

Tip:  Při tvorbě letáku využij ( například si je vytiskni), grafy, na které narazíš na internetu.

2. hodnocený úkolV prostředí sciodat.cz vypracuj testy pro sedmý ročník Tabulky a diagramy_01 a Tabulky a diagramy_02 ( vyhodnotí se samo, pro odevzdání stačí vyplnit a ukončit )

Přihlašovací údaje do systému sciodat.cz  jsi obdržel(a) ve čtvrtek 12. března 2020  v 13:40 do školního emailu. Pokud je nenajdeš, napiš o nové panu učiteli Zvěřinovi na školní email jakub.zverina@zskunratice.cz

Pro procvičení můžeš vypracovat i další testy:

3. hodnocený úkol: procvičení v pracovním sešitě strana 118 ( po vypracování vyfoť a odevzdej jako fotografii emailem na jakub.zverina@zskunratice.cz)