Publikoval Jakub Svatoš
Datum 30.6.2016

Vážené děti.

Přejeme vám s Teou příjemné prázdniny a mnoho odpočinku. Děkuji za vysvědčení, které jste mi vystavily. Podle známek a komentářů, které jsem ve vysvědčení našel, je co zlepšovat. Blahopřeji vám všem, kteří se při pohledu na vysvědčení cítíte úspěšně. Vám, kteří vnímáte při pohledu na vysvědčení rozpaky, mohu popřát co nejlepší prázdniny, ať nasbíráte energii do příštího roku. Budeme zas o kus starší - půjde to lépe.

Škola je během prázdnin sice zavřená. Váš e-mail však funguje nepřetržitě. Pokud byste chtěly nebo potřebovaly, rozhodně napište, pokusím se vám odpovědět.

Vážení rodiče.

Děkuji Vám za spolupráci, projevenou důvěru a trpělivost při pokusech vyhovět někdy nejasným školním požadavkům. Příští školní rok se opět těším na shledání a pokračování letos započaté práce.

Ve zdraví nashledanou v září!

Jakub Svatoš, Tea Cholevová