37. týden

37. týden

13. - 17. května 2019

Vážení rodiče,

Tento týden se zaměříme na prohlubování a opakování učiva o spodobě znělosti hlásek. Budeme psát testy z českého jazyka i matematiky. Procvičujte.

Ve dnech 23. a 24.5. pojedeme na dobrodružnou výpravu do Světic u Říčan. Cena je 800Kč. Pojedeme MHD a vlakem, návrat 24.5. ve 14.30 hod. Připravte děti na pestrý program v přírodě. Rodiče s větším osobním autem prosím, nabídněte auto k odvezení spacáků do hájovny ve Světicích. Batůžky si odvezeme na zádech.

Děti, které se akce nezúčastní, budou mít zajištěnou výuku ve třídě 2.A

Procvičujte s dětmi text role do pohádky. Vystupovat budeme v červnu. Termín upřesním později.

Máme nové housenky babočky bodlákové, které se nám ve třídě přemění na motýly. Na malé jedničky můžete přinést do školy informace a zajímavosti z jejich života.

Ve středu 15.5. bude mít referát Žofinka.

Krásné, ikdyž deštivé dny

paní učitelka Markéta a pan učitel Ondra