První společná schůzka ŠEPTů

Datum 16.10.2016
První společná schůzka ŠEPTů

Na první společné výjezdní zasedání Ekoparlamentu a volených zástupců tříd do školního parlamentu odjíždíme již tento pátek 7.10.2016 ráno. Přijďte včas. Autobus přijede v 8:00 hodin. Program: návštěva ZŠ Propojení v Sedlčanech, oběd ve školní jídelně, návštěva ZŠ Chraštice, seznámení s projektem CIRKUS, celodenní workshop s lektory CEDU - ŠKOLA PRO DEMOKRACII - ŠKOLNÍ PARLAMENT. Čeká nás i páteční "pirátská hostina", HRY, SOUTEŽE a CIRKUSOVÉ PŘEDSTAVENÍ a v sobotu nám uvaří paní kuchařky v ZŠ a MŠ Chraštice.

ŠKOLNÍ EKOPARLAMENT (v rozvrhu hodin sejedná o skupinu: ŠEPT1 - "Horní komora") zahajuje svou činnost ve školním roce 2016/2017. Pravidelnou činnost zahájil EKOPARLAMENT - ŠEPT1 od čtvrtka 8. září 2016. Pravidelné schůzky ŠEPT1 a MEDIÁLKŮ jsou ve čtvrtek odpoledne.

VOLENÍ ZÁSTUPCI TŘÍD - PŘEDSEDOVÉ, JEJICH ZÁSTUPCI ČI TŘÍDOU ZVOLENÍ ČI JMENOVANÍ ZÁSTUPCI TŘÍDY PRO SPOLUPRÁCI S PARLAMENTEM (v rozvrhu hodin sejedná o skupinu: ŠEPT2 - "Dolní komora") se bude scházet někdy v době třídnických hodin, jindy po skupinách, tak jak se její členové domluví a dále na plánovaných akcích pro náš ŠKOLNÍ PARLAMENT (ŠEPT1 + ŠEPT2 + MEDIÁLCI).

V pondělí 19.9.2016 první vyučovací hodinu, tedy v době třídnických hodin se uskuteční první společná schůzka Ekoparlamentu a volených zástupců tříd. NEZAPOMEŇTE - máte si s sebou přinést seznam Vaší třídní samosprávy. Chceme se s Vámi domluvit, jak vše bude v tomto roce probíhat. Chceme zahájit činnost v tomto školním roce a naplánovat společný dvoudenní výjezd Ekoparlamentu ("Horní komory") a volených zástupců tříd ("Dolní komory") do ZŠ Chraštice 7. a 8. října 2016. Pojďte nám pomoci měnit naší školu. Přihláška je připojena pod textem. Odevzdat ji v prodlouženém termínu můžete do úterý 27. září 2016.

První společné výjezdní zasedání Ekoparlamentu a volených zástupců tříd do školního parlamentu

Bližší informace k výjezdu 7. a 8. října 2016 u Anny Rambouskové v knihovně nebo Víta Berana v ředitelně a v přihlášce pod textem. Na výjezdu dále budou přítomni: Helena Staňková a Kateřina Matoušová. Parlamentní akci také podpoří lektoři Centra pro demokratické učení (CEDU). My se již těšíme a Vy?
Odjezd: pátek 7. října 2016 v 8,00 hodin z parkoviště školy, ulice Za Parkem
Příjezd: sobota 8. října 2016 kolem 19:30 až 20:00 hodin na parkoviště školy, ulice Za Parkem – telefonicky upřesníme příjezd. Přijďte si pro nás.
Program: návštěva ZŠ Propojení v Sedlčanech, oběd ve školní jídelně, návštěva ZŠ Chraštice, seznámení s projektem CIRKUS, celodenní workshop s lektory CEDU - ŠKOLA PRO DEMOKRACII - ŠKOLNÍ PARLAMENT. Čeká nás i páteční "pirátská hostina", HRY, SOUTEŽE a CIRKUSOVÉ PŘEDSTAVENÍ a v sobotu nám uvaří paní kuchařky v ZŠ a MŠ Chraštice.

Při odjezdu nezapomeňte, že odevzdáváte bezinfekčnost, kopii karty pojištěnce a léky!!!! SPACÁK S SEBOU!!!

JÍDELNÍČEK:

Pátek 7.10.
Polévka - Zeleninová s rýží.
Oběd 1 - Kuřecí maso na paprice. Těstoviny.
Oběd 2 - Halušky s uzeným masem a se zelím.
Večeře - PIRÁTSKÁ HOSTINA

Sobota 8.10.