Večer s Andersenem a pěticí oslavenců ZRUŠEN!!!

Bohužel letos pro malý počet přihlášených akci rušíme. Na připravený program se však můžete těšit v odpoleních akcích knihovny. Sledujte web a nástěnku knihovny.

Letos Jan Vodňanský slaví 75 let, Zdeněk Svěrák bude mít 80. narozeniny, Jan Karafiát by měl 170 let, Miloš Macourek by měl 90 a Jaroslav Seifert by dosáhnul 115 let, kdyby ještě žil.

S těmito pěti spisovateli a básníky se budeme bavit na Večeru s Andersenem.

POZOR! JE NUTNÉ SE NA AKCI PŘEDEM PŘIHLÁSIT! Přihlášky jsou k dispozici zde ke stažení, v knihovně a na recepci školy.

Prosíme, odevzdávejte je jen na recepci a do knihovny nejpozději do 31. 3. nebo do naplnění kapacity. Děkujeme!

Rekapitulace a důležité údaje:

Začátek: v pátek 1. dubna 2016 v 16:30 Konec: ve 21:30

Na začátek akce, prosím, děti doveďte do knihovny (2. patro historické budovy). V přezůvkách, ale boty a bundy s sebou, nic nedávejte do šatny, nebudeme mít do ní později přístup!

Ve 21:30 čekejte na své děti u vchodu do haly, přivedeme je tam!

Pořádá:  Školní knihovna ZŠ Kunratice – Mgr. Lucie Samlerová, Mgr. Tereza Doudová

Kontaktní telefon do knihovny: 261 097 223, 607 296 682

S sebou: přezůvky, psací potřeby, pastelky, večeři dle svého gusta a dobrou náladu