Vánoční dárek pro knihovnu

Vážení rodiče, na vánočních trzích, které se konají 18. 12. budete mít možnost zakoupit knihovně pod stromeček knihu z nakladatelství THOVT! Nové knihy v knihovně stále chybí, proto budeme rádi, když akce využijete a podpoříte tak naši knihovnu, ve které tráví volný čas stále více dětí.

Nakladatelství THOVT se zaměřuje výhradně na literaturu pro děti. Knihy bývají označeny podle úrovně čtenáře či podle poslání knihy (např. čtení s poučením, čtení pro zábavu apod.).

Přímo na našich vánočních trzích budete moci zakoupit knihy pro školní  knihovnu. Kniha se dá knihovně pod stromeček. Také si budete moci vyplnit darovací kartičku, která bude v knize uložena. Až si budou děti v knihovně knihu půjčovat, budou vědět, že kniha je právě od vás!

Těšíme se na nové přírůstky do knihovny!

P. S.: Pokud budete chtít nějakou knihu z nakladatelství THOVT i domů, budete si ji moci také zakoupit :)