Kunratická jahůdka a jahoda 2013

Máme za sebou další ročník recitační soutěže Kunratická jahůdka a jahoda. Přinášíme vám výsledky.

Ve středu 13. března se v aule školy uskutečnil další ročník recitační soutěže pro žáky 1. stupně Kunratická jahůdka, ve čtvrtek 14. března pro žáky 2. stupně Kunratická jahoda.

Soutěže se zúčastnili 3 nejlepší zástupci každé třídy. Ti se recitováním snažili získat pro svou třídu poukaz na koupi knihy do třídní knihovničky. Již tradičně každý účastník soutěže dostal marcipánovou jahůdku a pamětní list.

Výkony jednotlivých recitátorů byly opravdu na vysoké úrovni. Porotci, sestávající z třídních učitelů a předsedkyně paní učitelky Jany Andělové, měli opravdu nelehký úkol vybrat ty nejlepší.

• V kategorii prvních tříd podle poroty nejlépe recitovali Sofien Atatreh, Adéla Bajačeková a Kamila Pavlíčková.
  • V kategorii druhých tříd zvítězila děvčata Monika Halamová, Emma Poláková a Ema Dundrová.
  • Ve třetích třídách byli nejlepší Dominika Nová, Kryštof Ondrák a Marija Ljuboja.
  • Čtvrté třídy ovládli recitátoři Tim Nedvěd, Mikoláš Augustýn a Jiří Zelenka.
  • Páté třídy uskuteční recitační přehlídku v pondělí 25. 3.
  • První kategorie 2. stupně se zúčastnili recitátoři z 6. a 7. tříd. Porota shledla za nejlepší Nicolase Vikari, Jakuba Křivánka a Natalii Bornus.
  • V druhé kategorii 2. stupně se mezi sebou utkali žáci 8. a 9. tříd. Nejlepšími se stali Denisa Ricigliano, Tereza Šindlerová a Hynek Tajovský.

Přehled všech recitátorů naleznete v přiloženém dokumentu.

Děkujeme všem za příjemný kulturní zážitek a těšíme se na příští rok!

Na fotky se můžete kouknout zde.