ČTENÁŘSKÝ MARATON

PRO NÍZKÝ POČET PŘIHLÁŠENÝCH ZRUŠENO!!!

Ve středu 15. května školní knihovna pořádá Čtenářský maraton pro žáky 2. stupně. Vydržíte si číst po dobu, kterou ti nejlepší běžci uběhnou Pražský maraton? Přijďte to zkusit!

Propozice závodu   ČTENÁŘSKÝ MARATON

Datum konání: středa 15. května 2013
Start: ve 14.00 hod. ve školní knihovně
Trasa závodu: Vlastní kniha nebo kniha zapůjčená v knihovně.
Na trase závodu budou umístěny tři občerstvovací stanice.
Cíl: Vydržet číst po dobu rekordního času Pražského maratonu (nyní 2:05:39).
Délka tratě: Záleží na každém závodníkovi. Počet přečtených stránek v závodu nehraje žádnou roli.
Povrch tratě: pro větší pohodlí vlastní polštářky, vlastní hrníček na pití

Časový limit: Závod bude ukončen po 2 hodinách a 5 minutách, 39 sekundách od startu. Na trati je zakázáno přerušovat četbu, opouštět knihovnu, bavit se se spoluzávodníky. V případě porušení zákazu dojde k diskvalifikaci čtenáře! Po dokončení závodu bude následovat cca 30 minut reflexe závodu.
Věková hranice pro účast: žáci 2. stupně, rodiče a učitelé
Každý závodník je odpovědný za svůj fyzický i psychický stav.
Termín pro podání přihlášek: do úterý 14. května 2013 do 14 hod. do kabinetu čtvrťáků paní učitelce L. Samlerové nebo do knihovny paní učitelce J. Andělové
Startovné: žádné

Prezentace: od 13.45 hod. v knihovně (cca 15 minut před startem), každý závodník dostane startovní číslo
Slavnostní vyhlášení vítězů včetně předání cen proběhne po skončení reflexe závodu v knihovně (cca 30 minut po dokončení závodu). Každý účastník závodu obdrží upomínkové předměty. Vítězem se stává ten, kdo vydrží po určený čas číst (může být tedy i několik vítězů).

Přihlaste se do úterý 14. května 2013 do 14.00 hod.!
Přihlášku si vyzvedněte na nástěnce u sborovny, v Klubu, v knihovně nebo na recepci školy. Vyplněnou přihlášku přineste do kabinetu čtvrťáků paní učitelce Lucii Samlerové nebo do knihovny paní učitelce Janě Andělové.

Poznámka: V případě, že v době konání závodu má závodník odpolední vyučování, při řádném přihlášení bude z vyučování omluven.

Veškeré informace o závodě podá:
Lucie Samlerová – ředitel závodu, kabinet čtvrťáků

email: lucie.samlerova@zskunratice.cz