Provoz Školní družiny

Datum 15.7.2023
Provoz Školní družiny

Do školní družiny jsou přijímány děti 1. – 4. třídy.

ŠKOLNÍ DRUŽINA PRO PRVNÍ AŽ TŘETÍ TŘÍDY

Ranní družina:

7.00 – 7.40 (příchod do 7.30 hodin)  - družinovým vchodem

Vyzvedávání dětí je možné pouze v těchto časech:

1. po vyučování (dítě odchází samo a do družiny tento den vůbec nedojde)

2. od 13.30 do 14.00 hodin čipovým systémem Bellhop

3. od 15.30 do 17.00 hodin (po 17.00 je účtován poplatek 200.- za pozdní vyzvednutí dítěte ze školní družiny) čipovým systémem Bellhop

Mimo tyto stanovené časy nebude možné děti ze školní družiny vydávat z důvodu narušení programu ŠD!
Pokud bude mít dítě písemně nahlášen mimořádný odchod (lékař), bude dítě zůstávat v kroužkové družině.
Z bezpečnostních důvodů není možné uvolňovat děti po telefonické domluvě!!!

Omluvenka má obsahovat: celé jméno dítěte, datum, podpis rodiče, čas vyzvednutí (POZOR na znění omluvenky! Správně je po vyučování nikoliv po obědě  - tento termín nebude akceptován!!!)

Formuláře na uvolnění dítěte ze ŠD jsou ke stažení na webové stránce "Dokumenty ŠD".

Kroužková družina:

Tato družina slouží pro děti, které se ten den účastní zájmových kroužků pořádaných školou ZŠ Kunratice a pro děti s mimořádnými odchody (lékař..) nahlášenými písemně.

Program ŠD :

• hygiena, stolování
  • odpočinková činnost (četba, poslech, relaxace)
  • zájmová činnost (výtvarná, pracovní, hudební, sportovní, přírodovědná)
  • hygiena, svačina
  • příprava na vyučování
    • formou didaktických her
    • k vypracování domácích úkolů nebo doplnění a procvičení učiva slouží studijní centrum bližší info zde
  • odpočinková činnost (činnost dle vlastní volby)

Dokumenty školní družiny:

Ke stažení zde. Žádáme rodiče, aby v případě úpravy zápisního lístku - doplnění, vyškrtnutí kroužku nebo změny samostatného času odchodu, kontaktovali svou paní vychovatelku.

Tradiční akce ŠD:

naleznete vždy na webových stránkách příslušného oddělení školní družiny.

ŠKOLNÍ DRUŽINA PRO ČTVRŤÁKY - KLUBÍK