Adaptační kurz šesťáků

Zprávy ze Svatého Štěpána na Rokycansku

PONDĚLÍ

Dojeli jsme v pořádku, ubytovali se a naobědvali. Odpoledne jsme začali s programem. Zahráli jsme si spoustu her, jak společně, tak jednotlivé třídy.

Večer jsme si užili každá třída po svém.

ÚTERÝ

6. A měla celodenní program se školní psycholožkou Katkou a psychologem Kosjou. 6. B ráno pracovala ve třech skupinách s Akordem na různých problémových aktivitách. Odpoledne jsme pak hráli hry na poli, u rybníka a v lese.

Večer jsme společně zachraňovali vesmírný modul Apollo 13. Povedlo se!

STŘEDA

Dnes se program otočil: 6. B pracovala s psychology, 6. A s Akordem a odpoledne si užívala volna. Večer všichni prošli stezkou přání  a ještě jsme stihli upéct buřty.

ČTVRTEK

Dnes jsme se během dne opět vystřídali na dvou aktivitách: 1. tvorba třídních pravidel a volba třídní samosprávy, 2. natáčení filmu na téma Nově na druhém stupni.

Večer holywoodská noc s promítáním :)

PÁTEK

Celé dopoledne jsme bojovali o 8 klíčů k tajné truhle. Úkoly jsme plnili zapeklité, ale vše dobře dopadlo a zasloužili jsme si odměnu. Děkujeme AKORDu za skvělý týden, který pro nás přichystal a doufejme, že si z adapťáku odvážíme na 2. stupeň cenné dovednosti, které jsme tu získali.

INFORMACE O PŘÍJEZDU: Plánujeme vyrazit po obědě a úklidu pokojů, ideálně ve 14 hodin. Cesta sem nám trvala cca 1 hodinu, tedy předpokládáme, že v 15 - 16 hodin budeme u školy.

FOTKY najdete zde.