ZŠ Kunratice - VÝUKA NA DÁLKU 1. – dotazník prosíme vyplnit do 27 dubna 2020

Datum 20.4.2020
ZŠ Kunratice - VÝUKA NA DÁLKU 1. – dotazník prosíme vyplnit do 27 dubna 2020

Cílem dotazníku je zmapovat domácí výuku, její dopad na učení dětí a Vaše případné návrhy na její zkvalitnění. I pro nás ve škole se jedná o novou zkušenost, a proto budeme rádi, když více porozumíme tomu, jak se dětem pracuje doma. Děkujeme. Návod jake přihlásit naleznete pod textem nebo ZDE.

Vážení rodiče,
milá děvčata, chlapci,

cílem dotazníku je zmapovat domácí výuku, její dopad na učení dětí a Vaše případné návrhy na její zkvalitnění. I pro nás ve škole se jedná o novou zkušenost, a proto budeme rádi, když více porozumíme tomu, jak se dětem pracuje doma.

Prosím, pokud je to možné, vyplňujte dotazník společně s dítětem. Dotazník je adresný, a proto jej vyplňujte za každé Vaše dítě, které navštěvuje ZŠ Kunratice samostatně. S výsledky šetření bude pracovat jak vedení školy, tak zejména i třídní učitelé.

Z důvodu zpracování dat třídními učiteli musíte vyplnit dotazník přes přihlášení do žákovského školního emailového účtu. Zadejte přihlašovací údaje Vašeho dítěte.

Klikněte na odkaz dotazníku ZDE

Rádi bychom podchytili to, co se ve výuce na dálku daří. Chceme společně s Vámi hledat možnosti, co a jak by šlo případně řešit jinak. Proto v dotazníku uvítáme i Vaše popsané návrhy, jak by konkrétně šlo to či ono, řešit jinak. Nezapomeňme, že musíme vycházet z možností, které nám Vláda nouzovým stavem vymezila.

Na konci šetření je důležitá otázka, kterou vyplňují pouze rodiče žáků z I. stupni naší školy.

Otázka šetří zájem o osobní přítomnost žáků I. stupně základních škol na vzdělávacích aktivitách formou školních skupin od 25.5.2020.

Prosíme o vyplnění dotazníku do pondělí 27.4.2020 do 20:00 hodin.
Po vyplnění nezapomeňte dotazník ODESLAT.

Velmi si Vážíme toho, že dotazník vyplníte. Děkujeme.

Za redakční tým Mgr. Ing. Vít Beran, ředitel školy