Ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školy

Publikoval Vít Beran, Radek Ivanov
Datum 24.3.2020
Ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školy

Od 11.3.2020 vstoupilo v platnost nařízení vlády o uzavření základních, středních, vyšších odborných a vysokých škol. Rodičům dětí do věku 13 let, kterých se uvedené opatření týká, tj. jejich děti nemohou být v péči školského/dětského zařízení, náleží ošetřovné (více ZDE).

Vážení rodiče,

i v ZŠ Kunratice, dle doporučeného postupu pro podání žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 13 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)" avizovaného na portálu ČSSZ Vám vystavíme a nascanovaný zašleme Vámi předvyplněný tiskopis.

Vyplněné a naskenované tiskopisy posílejte prosím na tyto adresy: renata.lukesova@zskunratice.cz a gabriela.novakova@zskunratice.cz. Po vyplnění a potvrzení školou vám opět přijdou naskenované zpět.

Více na portálu České správy sociálního zabezpečení - ZDE

Tiskopis ke stažení: