ČT EDU - UčíTelka - Odpoledka

Datum 12.7.2020
ČT EDU - UčíTelka - Odpoledka

Doplňkem školní výuky zadávané v Týdenních plánech učiteli jsou nové programy České televize. Využijte její nabídky ... ale nezapomeňme si zajít i na procházku. Samozřejmě dodržujme všechna pravidla ;-).

ČT edu - Tisíce videí pro chytrou zábavu i vědu. ČT edu startuje. A bude dále růst. Ředitel ČT řekl: "ČT edu jsme v České televizi původně připravovali pro učitele, jako místo, kde snadno najdou videa pro doplnění či oživení svého výkladu.". Nyní tak nabíízí tipy pro žáky, jejich domácí průvodce učením rodiče i učitele, kteří připravují výuku. Zapojte ČT edu do učení doma i na dálku

Česká televize spustila od pondělí 16. března unikátní pořad nazvaný UčíTelka. Každý den čeká na programu ČT2 na žáky prvního stupně základních škol vyučování prostřednictvím televizní obrazovky. Jednotlivý vysílání najdete v rozvrhu, kdy u jednotlivých dílů najdete i materiály ke stažení.

Pro žáky na druhém stupni a středoškoláky v ČT každý školní den vysílá Odpoledka.