Školní zpravodaj - září 2010

Datum 4.7.2019
Školní zpravodaj - září 2010

Prví číslo Školního zpravodaje ve školním roce 2010/2011 je zejména pozvánkou na třídní schůzky a na akci, na které se podílí i naše škola. Své přání do školního roku všem rodičů touto cestou předává i GREMIUM RODIČŮ.

První, zářijové číslo Školního zpravodaje si můžete stáhnout ZDE.

Milí rodiče,

vítáme Vás všechny v novém školním roce 2010/2011, především pak rodiče, kteří jsou na naší škole noví. Doufáme, že se Vám i dětem bude ve škole líbit.

Rády bychom poděkovaly těm rodičů, kteří se již aktivně podílejí na tom, aby škola nebyla jen výchovně-vzdělávací institucí, ale také přátelským zázemím pro naše děti. Velké poděkování patří všem těm, kteří neohroženě vytvořili týmy a pomohli zorganizovat školní Zahradní slavnost, která byla vyvrcholením spolupráce rodičů a školy na konci školního roku 2009/2010.
Díky patří i rodičům-členům Grémia, kteří zejména v tomto roce pomáhali s přeměnou Grémia rodičů na občanské sdružení, tedy subjekt s vlastní právní subjektivitou, které má svůj účet, kde shromažďuje příspěvky rodičů, které jsou využívány na odměny dětem, školní propagační materiály a další věci, na které škole peníze schází. Poděkování patří i paní Petře Jelínkové, ekonomce školy, která Grémiu pomáhá s účetnictvím, aby bylo vše v souladu s účelem Grémia a s jeho zásadami o hospodaření.
Ke konci září bychom rádi svolali první schůzku Grémia v tomto školním roce, tedy valnou hromadu občanského sdružení, na kterou zveme nejen všechny zástupce tříd – členy Grémia rodičů, ale také všechny rodiče, kteří mají zájem získat co nejvíce informací o práci občanského sdružení a o jeho spolupráci se školou. Další schůzky Grémia se budou konat jako vždy před třídními schůzkami. V tomto školním roce byl stanoven příspěvek  Grémia ve výši 200 Kč, který budete hradit společně s tzv. "školním fondem".
Doufáme, že se nám v tomto školním roce podaří konečně zorganizovat sezónní bazar dětského oblečení a sportovních potřeb, který plánujeme stejně jako zprovoznění nových webových stránek Grémia rodičů.

Děkuji za spolupráci a těšíme se další setkání v novém školním roce 2010/2011.

Kateřina Círová
Předsedkyně Grémia rodičů

Kateřina Oehmová
Zástupkyně rodičů Grémia za druhý stupeň