Školní zpravodaj - 8. prosinec 2014

Datum 17.12.2014
Školní zpravodaj - 8. prosinec 2014

Páté, již prosincové informace od vedení školy a ze tříd ZŠ Kunratice ve školním roce 2014/2015 připravili: Marika Atatreh, Vít Beran, Kateřina Círová, Alena Fáčková, Tereza Hrušková, Olga Králová, Renáta Linhová, Lucie Samlerová, Ilona Zapletalová, Lenka Veisová, Tereza Veselá, Petra Wernischová.

V prvním prosincovém newsletteru připomínáme termíny vystoupení Pěveckého sboru VĚTRNÍK, registraci k ZÁPISU DO PRVNÍCH TŘÍD, VOLBY ČLENŮ ŠKOLSKÉ RADY i to, že se ještě můžete tento a příští týden přihlásit na Jarní prázdniny v ROHAČÍCH ve Spálené dolině. Představujeme nový školní kalendář pro rok 2015, blokové vyučování žáků IX.A kdy navštívili divadelní představení PLAY – divadla „Cirk La Putyka“, projekt VIII. A v rámci Osobnostně sociální výchovy v třídnických hodinách kdy navštívili interaktivní výstavu Naše cesta s podtitulem Kolotoč zábavy a poučení, EXPEDICI HÁJOVNA IV.A, celoroční projekt 3. B. Také nám představili námořníci z II.A svou účast na školní recitační soutěži Kunratická jahůdka i to, že je možné, aby druháčci kreslili pomocí pravé mozkové hemisféry a v I.C se učili o pavoukovi. Tradiční školní kola KUNRATICKÉ JAHŮDKY pro žáky na I. stupni a JAHODY pro druhostupňáky se konala ve dnech 25. a 26. listopadu 2014. V knihovně měli v prvním adventním týdnu napilno a odměnou pro mnohé byl obzvláště lahodný koktejl. Knihovna se aktivně zúčastnila vánočních trhů a V. B ze starých knih vytvořila i na druhém patře vánoční stromeček. Nedělní dílny s výrobou ADVENTNÍCH VĚNCŮ se zúčastnilo téměř 20 rodičů se svými dětmi. Všichni byli velmi spokojeni, užili si předvánoční atmosféru, odnesli si krásné vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace a už se těší na lednovou Nedělní dílnu s KERAMIKOU.

Děkujeme za podporu. Pěkný den. Vít Beran, ředitel školy za všechny ze ZŠ Kunratic