SCHŮZKA RODIČŮ A BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Datum 4.7.2019
SCHŮZKA RODIČŮ A BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Díky podpoře Nadace KELLNER FAMILY FOUDATION máme již dvouleté výborné zkušenosti s prací pedagogických asistentů v naší škole. A nyní hledáme možnost, jak dofinancovat činnost asistentů pro 3 nově nastupující třídy. Rozšířit chceme i výuku anglického jazyka.  Jak dopadla anketa?

Výsledky ankety o zřízení funkce asistenta pedagogů v prvních třídách

Dovolte Vás seznámit s výsledkem ankety:
Ankety se zúčastnili rodiče všech budoucích prvňáčků – 87 rodičů.
Z ankety vyplývá, že díky Vám rodiče, můžeme funkci asistenta pedagoga (na celý úvazek) do prvních tříd zavést. Více ZDE - strana 5

Více se dočtete v připojeném ŠKOLNÍM ZPRAVODAJI.

STŘEDA 13. ČERVNA 2012 OD 17:00 HODIN - AULA.

Vážení rodče.
Velice nás potešila Vaše spontánní reakce na schůze rodičů 13.6.2012. Díky Vám a více zdrojovému financování máme prostředky již na mzdu asustentky na dvě třetiny školního roku. Přímo na nebo po schůzce přislíbilo zájem podpořit projekt asistentů do prvních tříd přes sedmdesát z Vás. Čtyřicítka z Vás rovnou přislíbila svůj dar pro o.s. Patron, kde se všechny prostředky na asistenty do prvních tříd budou soustředit. Vaše podpora je jednoznačně dobrovolnou aktivita. Projekt podpoříme také z prostředků projektu POMÁHÁME ŠKOLÁM K ÚSPĚCHU.
Pokud si toto nebudou jednotliví dárci  nebudou výslovně v darovací smlouvě přát, nebude zveřejňováno, kdo projekt podpořil.
Jste skvělí. Děkujeme, že podporujete vzdělání Vašich dětí.                 Vít Beran, ředitel školy

Pan Ota Potluka, člen o.s. Patron, připravil pro Váš dar Darovací smlouvu O.S. PATRON - ke stažení ZDE.

Dne 13. června se od 17 hodin v aule školy uskuteční schůzka rodičů a budoucích prvňáčků (PŘEKVAPENÍ), na které se dozvíte vše podstatné pro první školní dny. Musím omluvit svou nepřítomnost na této schůzce, a proto jsem vydal mimořádné číslo školního zpravodaje, které vás bude informovat zejména o dvou připravovaných novinkách, které se týkají vašich dětí od září 2012. K tomu, abychom je realizovali potřebujeme Váš souhlas a podporu.

První novinkou je zavedení asistenta pedagoga pro podporu individuální a efektivní výuky v prvních třídách.
Druhou novinkou je rozšíření výuky anglického jazyka pro všechny žáky prvních a výhledově i druhých tříd.
V připojené anketě se budete k novinkám vyjadřovat. Součástí ankety je i zjištění zájmu o přihlášení dětí do školní družiny a školní jídelny a do třídy podle metody počátečního čtení.

Těším se na spolupráci s Vámi a věřím, že nám všem jde o úspěch Vašich dětí, našich žáků.
Vít Beran, ředitel školy

Více se dočtete v připojeném mimořádném čísle Školního zpravodaje.
Nezapomeňte si stáhnout a vyplnit i NÁVRATKU S ANKETOU.

Děkujeme Vám.