PF 2022 .... ČAROVNÉ Kunratice

Datum 19.12.2021
PF 2022 .... ČAROVNÉ Kunratice

Snad jen kouzlo a čáry??? ... nebo 6R = Rozum, Respekt a nikoliv strach, Ruce, Rozestup, Roušky a Radost v roce 2022. Držme si palce a něco dělejme.

Máme pro všechny kunratické dárek. Je Vánoční nebo Novoroční? CBS Nakladatelství nám nabídlo zapojit se do projektu „Čarovná Praha“. A tak vznikla kniha, která má význam i pro nás kunratické. Je to možná symbolické, protože v únoru tomu bude 15 let, kdy jsme zahájili v ZŠ Kunratice velikou pedagogickou změnu. Proto i „ČAROVNÉ KUNRATICE“, kde díky chtění všech ať ve škole nebo kolem ní se daří budovat školní kampus, ve které jsme na cestě změny, ve kterém chceme porozumět jak výuce pedagogů, tak učení dětí.

Prolistujte si knihou, ve které její přebal, úvodní stránky a strana 147 jsou propojeny i s naší školou, ZŠ Kunratice: Čarovná Praha – Základní škola Kunratice | Creative Business Studio (cbs-cesko.cz)

Vít Beran, ředitel školy