Výuka angličtiny 1.-3. třídy

Vážení rodiče žáků 1. - 3. ročníků, jste srdečně zváni na Rodičovskou kavárnu dne 15.3. 2012 od 17.30hod ve školní jídelně.
Téma: Výuka angličtiny s využitím nových studijních materiálů Cambridge University Press.

Výuka cizího jazyka na základních školách od 1.tříd je velmi aktuální téma.  Ještě nedávno byla tato výuka nadstandardem jazykových škol, a to až od 3. tříd. Poptávka rodičů po výuce angličtiny je velká a školy se jí snaží vyjít vstříc. Ale je otázkou jak  kvalitně a efektivně.

Naše škola si díky projektu Pomáháme školám k úspěchu může dovolit působení externího odborníka - metodika na výuku anglického jazyka na naší škole. Paní Mgr. Jana Čadová je dlouholetý odborník a metodik nakladatelství Cambridge University Press, jehož pomůcky a učební materiály zavádí naše škola do 1. - 3. ročníků.