POMÁHÁME PRVŇÁČKŮM - školní rok 2014/2015

Datum 24.3.2015
POMÁHÁME PRVŇÁČKŮM - školní rok 2014/2015

Tato sekce obsahuje informace k párové výuce dětí, které nastupují do prvních tříd v ZÁŘÍ 2014.

POZVÁNÍ NA RODIČOVSKOU KAVÁRNU K PÁROVÉ VÝUCE - 23. DUBNA 2014 OD 18:00 HOD VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ

Vážení a milí rodiče i všichni ostatní,

Vaše děti nastoupí ve stávajícím školním roce 2014/2015 do 1. třídy základní školy v Praze Kunraticích. Rádi bychom vás proto pozvali dne 23. dubna 2410 od 18: hod na Rodičovskou kavárnu, která se koná ve školní jídelně (viz 1. a 3. z přiložených souborů). Tématem našeho setkání bude párová výuka, což je společná iniciativa školy podporovaná projektem Pomáháme školám k úspěchu nadace The Kellner Family Foundation a právě "rodičovského" spolku Patron.

Využijte, prosím, této neformální možnosti se seznámit s touto ojedinělou formou výuky za pomocí dvou učitelů ve třídě. Přítomni budou rodiče současných prvňáčků a druháčků u nichž párová výuka probíhá, jejich třídní i párové učitelky a vedení školy.

Jsme připraveni odpovídat na na Vaše dotazy i sdílet s Vámi Vaše názory, postoje či připomínky.

Aby se nám podařilo prostory školní jídelny lépe připravit podle počtu zájemců, dejte nám, prosím, vědět, zda byste do kavárny "zaskočili", na e-mailovou adresu pí. Círové - předsedkyně spolku Patron: katerina.cirova@zskunratice.cz.

Děkujeme za pozornost i důvěru a těšíme se na setkání s Vámi,

Kateřina Círová, předsedkyně, spolek Patron,

Oto Potluka, Alena Marková a Veronika Doležilová,

ve spolupráci se ZŠ Kunratice

KOMPLEXNÍ INFORMACE O PÁROVÉ VÝUCE PRO 1. ROČNÍK 2014/2015

Vážení a milí rodiče i všichni ostatní,

v 1. z přiložených souborů naleznete komplexní informace o párové výuce na ZŠ Kunratice, tedy nejen jaký je její smysl a jak probíhá (viz příspěvek o informačním letáčku níže), ale i jak vypadá, jak spolupracuje s asistentem pedagoga či osobním asistentem, na čem záleží její existence a fungování.

"Párovka" se Vám snaží o sobě říci nejen to, co by Vás mohlo zajímat, ale úplně všechno. To vše je doplněno společným pozváním ředitele školy a předsedkyně spolku Patron na Rodičovskou kavárnu o párové výuce, která se koná 23. dubna 2014 od 18:00 hod ve školní jídelně.

Děkujeme za pozornost a důvěru,

Kateřina Círová, předsedkyně, spolek Patron

Vít Beran, ředitel, ZŠ Kunratice

INFORMACE O PÁROVÉ VÝUCE PŘIPRAVENÉ PRO ZÁPIS V LEDNU 2014 - informační letáček

Vážení a milí rodiče i všichni ostatní,

k  zápisu dětí do 1. třídy připravil spolek Patron ve spolupráci se školou stručnou informaci o párové výuce, která ve škole probíhá jako způsob podpory zkvalitnění výuky za pomoci druhého učitele. Letáček jste obdrželi společně s dalšími materiály při samotném zápisu a připomenout si jej můžete ve 2. z přiložených souborů.

Děkujeme za pozornost a důvěru,

Kateřina Círová, předsedkyně, spolek Patron