Finanční sbírka na školní pobytové akce ukrajinských uprchlíků

Datum 28.5.2022
Finanční sbírka na školní pobytové akce ukrajinských uprchlíků

Podpořme finančně adaptaci ukrajinských spolužáků našich dětí, kteří uprchli před válečným konfliktem na DARUJME.CZ: https://www.darujme.cz/projekt/1206311.

Od konce února přivítala naše škola kvůli válce na Ukrajině ve svých řadách několik děti uprchlíků.
Všichni bychom byli rádi, aby se ukrajinští spolužáci adaptovali co nejdříve ve svých třídách.
Základní věci (školní potřeby, stravné) jsou pokryté zřizovatelem školy, ale co další "školní" věci?

Podpořme proto finančně děti-ukrajinské uprchlíky ve škole také tím, že pojedou na školu v přírodě nebo adaptační pobyt tříd!
Budou se spolužáky v přirozeném prostředí svých vrstevníků – v tom nejlepším pro snadnější zapojení se do každodenního života!

Podporu organizuje spolek Patron, který sdružuje rodiče, zákonné zástupce i další dětí, které jsou žáky ZŠ Kunratice ve spolupráci s Nadací České spořitelny, a.s.

Dar je samozřejmě možné využít v rámci ročního vyúčtování daní. Za rok 2022 bude generováno potvrzení Nadací České spořitelny v únoru 2023.